Słowackiego 45
01-690 Warszawa
obok hali marymonckiej
Metro Marymont

tel. (22) 833 66 58 tel. (22) 832 14 12 kom. 601 243 939

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00


SKUP SPRZEDAŻ ZŁOTA I MONET W DOBREJ CENIE – KANTORY WARSZAWA

Bezpłatna, błyskawiczna wycena z gwarancją bezpieczeństwa. Informacje na miejscu lub telefonicznie.

Skupujemy złoto

Starą biżuterię

Złote monety

Brylanty

Złote sztabki

Skup srebra

Sprzedaż wyrobów jubilerskich

I wiele innych


Nasza firma prowadzi skup złota w dobrej cenie na terenie Warszawy. Oferujemy w zamian pieniądze zgodne z aktualnie obowiązującymi stawkami rynkowymi, bez ukrytych kosztów. Możesz u nas również spieniężyć stare monety, brylanty, sztabki, przedmioty wykonane ze srebra wysokiej próby oraz wyroby jubilerskie.

Skup złota w dobrej cenie w Warszawie

Od ponad 30 lat zajmujemy się handlem surowcami i dobrami luksusowymi w samym centrum stolicy Polski – w rejonie warszawskiego Żoliborza. Nasze wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza pracowników są gwarancją fachowej i profesjonalnej obsługi. Swoim zaufaniem przez kilka dekad obdarzyły nas już dziesiątki tysięcy Klientów.

Niezależnie od tego, czy posiadasz dużo wartościowych monet bulionowych Krügerrand i Philharmoniker, czy też masz niepotrzebną biżuterię ze srebra, możesz ją przynieść do nas i poddać bezpłatnej, niezobowiązującej wycenie. To od Ciebie zależy ostateczna decyzja. Pamiętaj, że kwota, jaką Ci zaproponujemy, zależy od próby i wagi surowca.

Jesteśmy skupem złota w Warszawie oferującym dobre ceny, konkurencyjne w porównaniu do innych miejsc na terenie Warszawy, jak i okolic. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem wartościowego kruszcu w postaci monet czy biżuterii – również zapraszamy do nas. Taka transakcja zawsze będzie bardzo mądrą inwestycją z wysoką stopą zwrotu w perspektywie długoterminowej.

Dlaczego warto sprzedać złoto w dobrej cenie właśnie u nas w najlepszym kantorze w Warszawie?

Jeden z najdroższych surowców, od zawsze kojarzący się z ponadczasową elegancją, luksusem i bogactwem, od wieków był uważany za najbezpieczniejszą lokatę kapitału, gwarantującą niemałe zyski i wysoki poziom bezpieczeństwa. Czasem zdarzają się jednak sytuacje, gdy potrzebujemy szybkiej gotówki, a nie możemy uzyskać kredytu bankowego albo po prostu chcemy spieniężyć posiadane dobra materialne. Dobrym sposobem jest zgłoszenie się do naszej siedziby. Dlaczego warto sprzedać złoto właśnie u nas?

Skup złota Warszawa – najlepszy kator

  • Nasz kantor oferuje skup złota w dobrej cenie, zgodne ze stawkami rynkowymi.
  • Dokonujemy profesjonalnej wyceny, zgodnie z obowiązującym prawem, zapisując cały proces, dzięki kamerom monitoringu.
  • Mamy konkurencyjną ofertę w porównaniu z innymi tego typu placówkami na terenie stolicy.
  • Oceniamy zarówno wartość wynikającą z gramatury, jak i potencjalnej sprzedaży pierścionka czy innej biżuterii, bez przetapiania.
  • Przyjmujemy zarówno pełnowartościowe produkty, jak i tzw. złom, czyli zepsute, porwane zawieszki, zegarki, etc.

Jeżeli wahasz się, czy warto się do nas zgłosić, to zapoznaj się z ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasi doradcy wyjaśnią Ci, jak wygląda proces oceny i sprzedaży, a także poinformują o aktualnych stawkach rynkowych.

Skup złota i srebra w dobrej cenie – Warszawa Żoliborz

Oferujemy najlepsze ceny skupu złota i srebra w Warszawie. Skomplikowany proces wyceny metali szlachetnych jest wykonywany przez naszych pracowników, którzy są specjalistami w branży z bogatym, wieloletnim doświadczeniem. Ważny jest również wykorzystywany przez nas sprzęt. Wagi, mikroskopy czy analizatory spektralne przez nas używane są na bieżąco kalibrowane i charakteryzują się najwyższą precyzją.

Wiemy, że nawet najdoskonalsze narzędzia pomiarowe i wiedza uzyskana na początku drogi rozwoju nie wystarczy. Dlatego też ciągle podnosimy kwalifikacje naszego zespołu, biorąc udział w szkoleniach branżowych. Wciąż inwestujemy też w sprzęt, chcąc pretendować do miana najbardziej profesjonalnej placówki skupującej biżuterię i złom ze złota i srebra.

Gwarantujemy skup złota w dobrej cenie w Warszawie

Jeżeli potrzebujesz szybkiej gotówki bez weryfikacji w BIK i odpowiedniej zdolności kredytowej, a jesteś posiadaczem złotych monet czy pierścionków, to możesz zgłosić się do nas. Dokonamy kompleksowej i rzetelnej, a przede wszystkim bezpłatnej wyceny przekazanych nam przedmiotów. Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znalazłeś, możesz u nas sprzedać elementy wykonane z metali szlachetnych w dobrej cenie! Zapraszamy do naszego skupu w Warszawie, na terenie dzielnicy Żoliborz.