Słowackiego 45
01-690 Warszawa
obok hali marymonckiej
Metro Marymont

tel. (22) 833 66 58 tel. (22) 832 14 12 kom. 601 243 939

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00


Lombard Warszawa

Nasz lombard udziela pożyczek pod zastaw na atrakcyjnych warunkach. Indywidualna, błyskawiczna wycena z gwarancją bezpieczeństwa

Złota biżuteria

Stara biżuteria

Brylanty

I wiele innych

Skup złota w dobrej cenie Warszawa

Tani lombard w centrum Warszawy

Pilnie potrzebujesz gotówki ? Nasza lokalizacja – lombard Warszawa Żoliborz –  oferujemy szybkie pożyczki dla każdego. Przyjmujemy pod zastaw wyroby jubilerskie – złoto, srebro, biżuterię, brylanty i inne. Szczegółową informację o rzeczach, które możesz u nas zostawić pod zastaw otrzymasz, gdy skontaktujesz się z nami pod numerami znajdującymi się w naszej stopce kontaktowej. Zadzwoń do nas lub lub przyjdź do nas osobiście z przedmiotem, który chcesz zastawić. Szybko wycenimy dostarczone nam przedmioty i przedstawimy Ci możliwości otrzymania gotówki. Sprawdź bezpieczeństwo i rzetelność transakcji, które prowadzimy. Nasz lombard należy do Stowarzyszenia Właścicieli Kantorów i Lombardów.

Zapisz

Dlaczego warto korzystać z usług naszego lombardu?

Nasz zespół to profesjonaliści działający w branży już kilkadziesiąt lat! Bogate doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość każdej usługi. Zapewniamy pełną dyskrecję i nie zadajemy zbędnych pytań. Nasz tani lombard w centrum Warszawy znajduje się w dogodnym położeniu, nieopodal stacji metra i przystanków autobusowych. Jakie korzyści płyną ze współpracy z nami?

 • Profesjonalne podejście do każdego Klienta.
 • Konkurencyjne ceny zarówno dla kupujących, jak i sprzedających.
 • Możliwość uzyskania szybkiej gotówki bez zdolności kredytowej i weryfikacji w BIK.
 • Ekspresowe wsparcie finansowe dla osób zadłużonych pod zastaw dóbr materialnych.
 • Korzystna opcja spieniężenia niepotrzebnych przedmiotów w prosty sposób.

Zawsze sprawdzamy i testujemy przyjmowane przez nas produkty, jeżeli jednak zakupiona przez Ciebie rzecz nie spełniła oczekiwań, możesz ją zwrócić w ciągu 24 godzin, bez ponoszenia żadnych kosztów. Jako pożyczkobiorca nie musisz się martwić o żadne formalności, wystarczy, że zgłosisz się do nas z dowodem tożsamości oraz przedmiotami, które chcesz przekazać pod zastaw pożyczonej gotówki.

Co możesz sprzedać w naszym lombardzie?

Nasz tani lombard to miejsce na mapie Warszawy, w którym możesz sprzedać dowolną rzecz, otrzymując w zamian gotówkę od ręki. Nasze usługi oparte są na profesjonalnej wiedzy pracowników, sprzedasz więc u nas nie tylko przedmioty codziennego użytku, lecz również cenne kruszce i inne dobra materialne. Co możesz nam przekazać pod zastaw?

 • Produkty wykonane ze srebra i złota, a także platyny czy mosiądzu.
 • Drogą biżuterię, a także zegarki i elegancką galanterię.
 • Sprzęt RTV i AGD, telewizory, wieże Hi-Fi, głośniki i inne urządzenia audio.
 • Komputery, laptopy, palmtopy, tablety, telefony komórkowe i smartfony.
 • Kamery i aparaty fotograficzne oraz akcesoria (statywy, lampy błyskowe, obiektywy).
 • Odzież sportową i codziennego użytku (ważny jest niski stopień zużycia).
 • Rowery, deskorolki, hulajnogi elektryczne, łyżworolki i skutery.
 • Antyki, stare monety i banknoty, instrumenty muzyczne, a także obrazy i rzeźby.
 • Elektronarzędzia budowlane, a także narzędzia i mierniki elektryczne.
 • Broń białą oraz różnego rodzaju militaria, a także pamiątki wojenne.

Jeżeli jesteś zainteresowany pożyczką pod zastaw nieruchomości bądź samochodu to również możesz się do nas zgłosić. Prowadzimy szeroki profil działalności i jesteśmy w stanie ocenić wartość rynkową wielu dóbr. Niezależnie od tego, czy znalazłeś określony przedmiot na powyższej liście, zawsze możesz się do nas zgłosić lub skontaktować telefonicznie.

Zalety kupowania w lombardzie na terenie Warszawy

Częstą intencją Klientów naszego taniego lombardu na terenie Warszawy jest po prostu szybka sprzedaż niepotrzebnych rzeczy, które nadal przedstawiają wartość użytkową i nie są w żaden sposób zużyte. W ten sposób osoba potrzebująca pieniędzy za swoje ruchomości otrzymuje gotówkę w ciągu kilku chwil, a Ty możesz zakupić sprzęt dużo taniej, niż robiąc to w sklepach stacjonarnych.

Wycena zawsze odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem i naszymi wewnętrznymi procedurami, pod okiem kamer monitoringu. Możesz zatem zaufać nam, że każda transakcja jest w pełni legalna. Dajemy Ci gwarancję, że sprzedawane przez nas przedmioty nie pochodzą z nielegalnego obrotu lub kradzieży. Mamy stały kontakt z policją w tej kwestii.

Jeżeli poszukujesz jakiegoś produktu w dobrej cenie, a aktualnie nie mamy go w naszym magazynie, możesz pozostawić nam swoje dane kontaktowe, a my poinformujemy Cię, jeśli tylko znajdzie się on w naszej ofercie. Dotyczy to zarówno sprzętu codziennego użytku, jak i eleganckiej odzieży, monet kolekcjonerskich oraz dzieł sztuki, które również skupujemy.

Skorzystaj z usług taniego lombardu w centrum stolicy!

Potrzebujesz pieniędzy na spłatę swoich długów albo znalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej? Nie martw się – pomożemy Ci! Zgłoś się do nas z niepotrzebnymi przedmiotami codziennego użytku lub wartościową biżuterią czy monetami, a my przekażemy Ci pieniądze. Jeżeli szukasz konkretnych produktów w niskiej cenie, to bez przeszkód możesz się z nami skontaktować. Zapraszamy do skorzystania z usług taniego lombardu w centrum Warszawy!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz