Słowackiego 45
01-690 Warszawa
obok hali marymonckiej
Metro Marymont

tel. (22) 833 66 58 tel. (22) 832 14 12 kom. 601 243 939

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00


Kantor na warszawskim Żoliborzu

Kantor Wymiany Walut "MARYMONT" rozpoczął swoją działalność w 1990 roku.

WAŻNE!

Ceny hurtowe obowiązują od równowartości powyżej 1000 € i nie stanowią oferty handlowej, więc wszystkich klientów prosimy powoływać się na ceny hurtowe (internetowe) przed dokonaniem transakcji.

Każda transakcja finansowa o równowartości powyżej 15000 EUR (w przeliczeniu według średniego kursu NBP z danego dnia) jest transakcją ponadprogową, która wymaga szczególnych środków bezpieczeństwa. Aby dotrzymać tego wymogu, nasz kantor, w ramach dodatkowych środków bezpieczeństwa, jest zobowiązany do ustalenia danych Klienta przed dokonaniem transakcji. Wszystko dla pełnego bezpieczeństwa oraz utrzymania wysokich standardów obsługi Klienta.

Należymy do sieci Kantor Polski S.A. oraz Stowarzyszenia Właścicieli Kantorów i Lombardów.

Nasz kantor mieści się na warszawskim Żoliborzu, w tym samym miejscu od ponad 25 lat. Przez wszystkie lata naszej działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, pozwalające świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zarówno dla osób fizycznych, jak i prawnych. Wyróżnia nas niezbędna w branży dyskrecja oraz profesjonalizm, dzięki którym każdą transakcję możemy obsłużyć szybko i bezproblemowo. Bogata oferta wyróżnia nas spośród konkurencji. Proponujemy kupno oraz sprzedaż szeregu walut zarówno europejskich, jak i światowych. Każdemu Klientowi jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne kursy naszych walut; te, które podajemy na naszej stronie obowiązują wyłącznie w przypadku transakcji powyżej 1000 €.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz