Słowackiego 45
01-690 Warszawa
obok hali marymonckiej
Metro Marymont

tel. (22) 833 66 58 tel. (22) 832 14 12 kom. 601 243 939

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00


Kantor na warszawskim Żoliborzu

Kantor Wymiany Walut "MARYMONT" rozpoczął swoją działalność w 1990 roku.

WAŻNE!

Ceny hurtowe obowiązują od równowartości powyżej 1000 € i nie stanowią oferty handlowej, więc wszystkich klientów prosimy powoływać się na ceny hurtowe (internetowe) przed dokonaniem transakcji.

Każda transakcja finansowa o równowartości powyżej 15000 EUR (w przeliczeniu według średniego kursu NBP z danego dnia) jest transakcją ponadprogową, która wymaga szczególnych środków bezpieczeństwa. Aby dotrzymać tego wymogu, nasz kantor, w ramach dodatkowych środków bezpieczeństwa, jest zobowiązany do ustalenia danych Klienta przed dokonaniem transakcji. Wszystko dla pełnego bezpieczeństwa oraz utrzymania wysokich standardów obsługi Klienta.

Należymy do sieci Kantor Polski S.A. oraz Stowarzyszenia Właścicieli Kantorów i Lombardów.

Kantor Marymont - kantory w WarszawieKantor Marymont na warszawskim Żoliborzu

Nasz kantor mieści się na warszawskim Żoliborzu, w tym samym miejscu od ponad 25 lat. Przez wszystkie lata naszej działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, pozwalające świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zarówno dla osób fizycznych, jak i prawnych. Wyróżnia nas niezbędna w branży dyskrecja oraz profesjonalizm, dzięki którym każdą transakcję możemy obsłużyć szybko i bezproblemowo. Bogata oferta wyróżnia nas spośród konkurencji. Proponujemy kupno oraz sprzedaż szeregu walut zarówno europejskich, jak i światowych. Każdemu Klientowi jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne kursy naszych walut; te, które podajemy na naszej stronie obowiązują wyłącznie w przypadku transakcji powyżej 1000 €.

» Więcej

Kantory w Warszawie

Kantory w Warszawie oferują zwykle dwa rodzaje kursów – detaliczny i hurtowy. Kurs hurtowy dotyczy tylko większych transakcji i jest na ogół o kilka groszy niższy, niż zwykły kurs detaliczny. Jednak w przypadku wysokich transakcji różnica ta ma znaczenie, dlatego warto o to pytać. Czasami wymieniając bardzo wysoką kwotę można pokusić się także o indywidualną negocjację kursu. W ten sposób można uzyskać finalnie znacznie lepsze warunki wymiany walut.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Kantory w Stolicy swoim klientom powinny zapewnić przede wszystkim pełne bezpieczeństwo. Każda transakcja musi odbywać się w sposób maksymalnie bezpieczny. Dlatego jak najbardziej warto wybierać kantory, które na rynku obecne są od wielu lat i stawiają na regularne szkolenia swoich pracowników.

Personel kantoru powinien być wszechstronnie przygotowany do obsługiwania klientów. Ważna jest więc wiedza nabywana na kursach i szkolenia, także tych z zakresu przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy czy finansowaniu terrorystów. Poza tym klienci cenią sobie szeroką ofertę, coraz częściej w końcu wybierają się w egzotyczne rejony świata, gdzie euro czy dolary to za mało.

Lokalizacja to nie wszystko

Kantory w Warszawie najczęściej zlokalizowane są w strategicznych miejscach, a więc w pobliżu stacji metra itd. W ten sposób nie trzeba daleko ich szukać. Jednak nie warto decydować się na niesprawdzony punkt wymiany walut. Lepiej zweryfikować wcześniej kursy wymiany walut w kilku kantorach.

Na ogół lepsze ceny są dalej od centrum, np. na Żoliborzu. Z punktu widzenia bezpieczeństwa, najlepsze warszawskie kantory dysponują lokalem, w którym wymiana odbywa się z daleka od głównej ulicy. Wymiana w bezpośrednim sąsiedztwie chodnika może bowiem okazać się bardzo ryzykowna.

» show less

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz